Logo Niepodległa
Logo PANSA
A A A      
 
English version Kontakt    
zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka

Airspace Strategy for Poland POLFRA Film o PAŻP
Film o Podziale Polskiej Przestrzeni Powietrznej
Warsztaty

Drony ASM1
Strona projektu - Rozwój infrastruktury państwowego organu zarządzania ruchem lotniczym


Logo CEF

Najnowsze Informacje

2008.03.28, 10:26

Targi Pracy „DNI KARIERY” w Lublinie i Warszawie

zdj

„DNI KARIERY” to największe targi pracy, praktyk i staży w Polsce. Odbywają się już od 16 lat w największych ośrodkach akademickich. Co roku bierze w nich udział kilkadziesiąt tysięcy studentów oraz ponad 150 firm – po raz pierwszy w targach uczestniczy także Polska Agencja Żeglugi Powietrznej.

Organizatorem „DNI KARIERY” jest AIESEC - międzynarodowa organizacja studencka, która umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału oraz rozwój ich zainteresowań. „Dni Kariery” to jedno z największych przedsięwzięć na rynku pracy i wśród społeczności studenckiej.

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej będzie uczestniczyła także w najbliższych edycjach regionalnych targów pracy „DNI KARIERY” w Lublinie i Warszawie. Podczas tych edycji, na stoisku wystawienniczym PAŻP, zwiedzający będą mogli m.in.: zapoznać się z zadaniami i obszarami działalności Agencji, uzyskać informacje o pracy kontrolerów ruchu lotniczego, zobaczyć zobrazowanie radarowe, obejrzeć filmy informacyjne o PAŻP i historii służb ruchu lotniczego w Polsce, otrzymać materiały informacyjno – promocyjne oraz uzyskać szczegółowe informacje nt. pracy Agencji.

Przedstawiciele działu programów szkolenia i egzaminowania udzielą wyczerpujących informacji o etapach i zasadach rekrutacji dla osób starających się o licencję kontrolera ruchu lotniczego oraz o możliwości pracy, stażu lub praktyk w Agencji.

Zainteresowani pracą w PAŻP będą mogli także zostawić elektronicznie swoje dane kontaktowe w celu uzyskiwania drogą e-mailową informacji o najbliższych rekrutacjach.

Podczas poprzednich tegorocznych edycji regionalnych targów pracy „DNI KARIERY”, które odbyły się we Wrocławiu, w Katowicach, Krakowie, Łodzi Gdańsku, Toruniu i Poznaniu, stoisko Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem i odwiedziło je kilka tysięcy osób.

Kolejne edycje regionalnych targów pracy „DNI KARIERY’ odbędą się:

31 marca br. w Lublinie na Wydziale Ekonomicznym oraz Wydziale Prawa i Administracji UMCS, Plac. M. C. Skłodowskiej 5,

1 kwietnia br. w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki, Plac Defilad 1.

Serdecznie zapraszamy!
powrót